Nabídky práce

- Na této stránce bychom se chtěli věnovat aktuální nabídce práce.
- Pokud hledáte maséry či masérky, napište nám e-mail a my Vaši nabídku zveřejníme.

19.7. 2018

Do týmu masérů luxusního wellnes a spa poptáváme externí spolupracovníky i na HPP. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle: 774 066 334 nebo na emailové adrese: martina.maserka@gmail.com


3.7. 2018

Rozšiřujeme se o další pobočku v Praze a hledáme kolegy do našeho tymu.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání, vhodné pro studující při VŠ
- Aktivní češtinu/angličtinu
- Odpovědný přístup
- Silnou orientaci na zákazníka
- Masérský kurz

Nabízíme:
- Zajímavou práci v Praze
- Nadstandardní finanční ohodnocení
- Flexibilitu v plánování služeb (5 - 15 do měsíce)
- Práci v mladém kolektivu

Více informací na mailu office@pivnilaznebernard.cz


26.4. 2018

Do salonu v centru Prahy přijmeme šikovnou masérku k dlouhodobé
spolupráci. Požadované minimální vzdělání - masérský kurz.
Posílejte svůj životopis na stainerstudio@gmail.com
Těšíme se na novou kolegyni.


27.2. 2018

Pro firemní relaxační zónu, hledám masérku.
Pracovní den úterý, občas čtvrtek.
Pracovní doba od 15:30 do maximálně 19:00.
Požadované minimální vzdělání - masérský kurz, praxe není nutná.
Prace na žl, nebo dpp, odměna 300,-Kč/hod
Pracoviště: ul. Vodičkova

Kontakt
Petr Ondrášek
onpe@seznam.cz
777 609 779


16.1. 2018

Do centra léčby bolestí zad a kloubů a luxusních relaxačních masáží na Praze 9 přijmu masérku- terapeutku. K dlouhodobé spolupráci.
Požaduji: Praxi v oboru masáží. Jakékoli vzdělání v oblasti fyziologie člověka a vědomosti z psychologie jsou výhodou pro přijetí, taktéž dovednost a znalost zdravotních, masážních a terapeutických technik. Příjemný vzhled a vystupování, komunikační dovednosti, schopnost samostatné práce i začlenění se do kolektivu. Empatii a vědomosti o psychosomatických příčinách zdravotních problémů. Jakýkoli zájem o zdravý životní styl. Časovou flexibilitu.
Nabízím: Zajištěnou příjemnou klientelu, práci na cca 100- 120 hodin/ měsíc, z toho 2 víkendy. Nástupní plat 300,-/ hodinu, po třech měsících při zvládnutí všech technik 325,-/hod. Nástup nejpozději 1.5. 2018 nebo ihned po zaučení. Vzdělávací plán a s ním spojený postupný kvalifikační i platový růst. Před nástupem zaučení všech masáží a technik, postupů při terapiích. Kolektiv vstřícných spolupracujících lidí. Výbornou klientelu. Benefity. Nástup možný ihned po zaučení. Práce na ŽL , opravňující k poskytování rekondičních a regeneračních služeb.
Více informací o centru naleznete na www.acantha-fyzioterapie-masaze.cz
Své nabídky- CV, FOTO a MOTIVAČNÍ STAŤ zasílejte na info@acantha-fyzioterapie-masaze.cz


12.12. 2017

Nabízím k pronájmu (sdílení) pěkné prostory vhodné pro různé typy terapií 4 min. chůze od metra "A", Nám. J. z Poděbrad, Praha 3. Volné 2-3 dny v týdnu + ev. víkendy od ledna 2018 (preferuji 2 a více dní před jednodenním pronájmem). Prostor má 29 m2 - WC, sprchu, kuchyňku, elektrické lehátko. Umyvadlo s teplou vodou v místnosti pro terapie, na WC, v kuchyňce i v koupelně. Klidné místo, soukromí. Cena 500 Kč/den, v případě více než 3 dnů cena dohodou. V případě zájmu pište, prosím, na chadimka@volny.cz.


22.10. 2017

Salon CHILLIN v pražském Karlíně hledá do svého týmu externí maséry/masérky s praxí. Jedná se o nárazové masáže dle potřeby salonu a dle domluvy. Požadujeme min. certifikát na klasickou masáž, upřednostníme maséry se širším záběrem dle nabídky masáží našeho salonu, bližší informace na www.chillin.cz. Práce je na DPP.Informace o Vašich zkušenostech a foto zašlete na masaze@chillin.czKontakt: Markéta Boršková 739 495 168


5.10. 2017

Přijmeme šikovné masérky a maséry se znalostí angličtiny. Pozitivita a spolehlivost podmínkou, ostatní dohodou. Spolupráce na ŽL nebo DPP, směny dle domluvy, případně možnost jen víkendových směn. Motivační ohodnocení a klientela zajištěna. Posílejte svůj životopis na inzerce@tojemasaz.cz nebo volejte na 704411747. Těšíme se na Vás.


Předem moc děkuji za spolupráci a přeji příjemný den.

Kateřina Kahanová
koordinátor masérů
To je masážREFIT © 2018 www.refit.cz | články | obchod | škola | kurzy