Nabídky práce

- Na této stránce bychom se chtěli věnovat aktuální nabídce práce.
- Pokud hledáte maséry či masérky, napište nám e-mail a my Vaši nabídku zveřejníme.

11.1. 2021

Nabídka PRONÁJMU zařízené ORDINACE v budově komorní polikliniky, v budově současně ordinace praktické lékařky, dětské lékařky, zubního lékaře a gynekoložky.
Kromě ordinace máme sklad včetně malé kuchyňky, skříně na šatstvo a police k ukládání potřebných věcí a to je zahrnuto k užívání ordinace v ceně.
Adresa: Stochovská 530 (vchod z druhé strany budovy z ul.Ruzyňská), Praha 6-Ruzyně (1. patro), v případě nutnosti máme schodolez.

Dostupnost: Parkování - před domem
Metro A výstup Petřiny a od metra autobus 108, nebo 168 směr Ruzyně, výstup Ruzyňská škola – naše poliklinika je cca 50m pěšky od zastávky autobusu.
Vlak/ PID (“Zast. Ruzyně“) - 10min pěšky

V ceně nájmu je zahrnuto:
- ordinace včetně plné vybavenosti a elektrického lehátka s nastavitelností do různých poloh
- Redcord (Therapy master)
- čekárna
- sklad s kuchyňkou (lednice, varná plotýnka, varná konvice, mikrovlnka)
- před budovou zahrada
- parkování ve dvoře za domem pro 1 auto, v ulici neomezené parkování
- PC včetně internetu
- pevná telefonní linka a fax, tiskárna
- 2 x týdně úklid ordinace, denní úklid společných prostor
- energie, voda, topení

Cena: 6 000Kč za měsíc


15.6. 2020

Více informací zde:

http://www.lmcg2.com/pd/1482604062/?rps=202


21.1. 2020

Nabízíme pronájem masérny na 2 dny v týdnu( ideálně úterý a čtvrtek) šikovné nebo začínající masérce, místnost je kompletně vybavena včetně elektrického polohovacího masážního stolu, lávovými kameny,baňkami a dalšími pro masáže potřebnými věcmi, místnost je velká a světlá .Masérna se nachází ve velkém fitness na Hájích na Praze 4, 3 min od metra Háje. Cena je 2500 Kč/měsíc. Kontakt: 732 817 903, nebo na email: m.opo@seznam.cz


7.11. 2019

Přijmeme šikovné masérky a maséry se znalostí angličtiny. Pozitivita a spolehlivost podmínkou, ostatní dohodou. Spolupráce na ŽL nebo DPP, směny dle domluvy (ideálně odpolední/večerní), případně možnost jen víkendových nebo svátečních směn. Motivační ohodnocení a klientela zajištěna. Posílejte svůj životopis s přiloženou fotografií na inzerce@elementaagency.com nebo volejte na 608129229. Těšíme se na Vás.


Požadujeme:
odbornou způsobilost
spolehlivost a flexibilitu
vstřícný vztah ke klientům
úsměv na tváři a příjemné vystupování
znalost anglického jazyka

Nabízíme:
pestrou a zajímavou práci
klientelu
příjemné pracovní prostředí
přátelský kolektiv


29.10. 2019

Moje Masérna je první projekt sdílené ekonomiky pro začínající i pokročilé maséry. Nabízíme pěkné prostory v centru Prahy ke krátkodobým pronájmům, a to již od 10 min. Jednoduše si prostor pronajmete jen na dobu, kterou potřebujete na masáž pro svého klienta a nemusíte tak platit drahé, měsíční pronájmy ve vlastních prostorách. Masérna je vybavena vším, co byste mohli potřebovat, tak abyste si nemuseli s sebou nic nosit. Cílem našeho projektu je pomoc začínajícím a talentovaným masérům vyrůst bez rizika a získat tolik klientů, aby si časem mohli otevřít svojí vlastní masérnu. Přijďte se k nám podívat, případně zjistíte více na našich stránkách www.mojemaserna.cz. Těšíme se na viděnou, Štěpán z MM


23.9. 2019

Sháním slečnu - masérku na výpomoc.
Jednou týdně s klouzavou pracovní dobou dle Vašich objednávek ,-zavedená klientela- množství klientů závisí na Vašich schopnostech.
Pěkné a čisté prostředí.Vyžaduji znalost a vzdělání v oboru,naprostou spolehlivost,profesionální vystupování a znalost AJ.
Spolupráce možná na dohodu či živnostenský list.Vhodné také jako brigáda při studiu.Odměna 250Kč/hod.
Pro bližší informace prosím kontaktujte mobilemassage@email.cz či volejte na 775225197.


30.4. 2019

Do centra léčby bolestí zad a kloubů a luxusních relaxačních masáží na Praze 9 přijmu masérku/maséra- terapeutku/terapeuta. K dlouhodobé spolupráci.Nabízím:Dobré finanční ohodnocení práce.Zajištěnou příjemnou klientelu, intelektuálně i emočně na vyšší úrovni.Kolektiv vstřícných, spolupracujících, vzájemně se obohacujících lidí.Před nástupem zaučení všech masáží a technik, postupů při terapiích. Benefity v podobě masáží, finančních odměn, team buildingových akcí, příspěvků při případném dlouhodobějším onemocnění, zajištění odborných lékařů atd.Stáže při vstupních vyšetření klinetů.Podporu při vedení terapií, konzultace, doškolování.Podporu při dalším vzdělávání. Popis pracovní pozice:Vedení individuálních terapií při potížích našich klientů- cca 80% z celkového obsahu práce.Provádění relaxačních a beauty masáží- 20%z celkového obsahu práce.Směny: Dopolední 8.00-cca 15.00, odpolední cca 15.00-23.00, dva pracovní víkendy.Práce na min. 90-110 hod/ měsíc. Nástupní plat 350,-/hodinu, po třech měsících při zvládnutí všech technik 375,-/hod. Vzdělávací plán a sním spojený postupný kvalifikační i platový růst, další finanční postup až na 425,-Kč/hod + příspěvky na dovolenou, pojištění.Požaduji: Praxi v oboru terapií- masáží.Minimálně středoškolské vzdělání. Jakékoli vzdělání v oblasti fyziologie člověka a vědomosti z psychologie a psychosomatiky jsou výhodou pro přijetí, taktéž dovednost a znalost zdravotních, masážních a terapeutických technik, znalost relaxačních masáží. Příjemný vzhled a vystupování. Komunikační dovednosti. Schopnost samostatné práce i začlenění se do kolektivu. Empatii a vědomosti o psychosomatických příčinách zdravotních problémů. Jakýkoli zájem o zdravý životní styl. Časovou flexibilitu. Nástup nejpozději 1.7. 2019 nebo ihned po zaučení. Práce na ŽL , opravňující k poskytování rekondičních a regeneračních služeb. Více informací o centru naleznete na www.acantha-fyzioterapie-masaze.cz
Své nabídky- CV a MOTIVAČNÍ STAŤ (proč máte zájem provádět tuto profesi a proč právě u nás) zasílejte na info@acantha-fyzioterapie-masaze.cz


28.3. 2019


HLEDÁME do kolektivu Centra sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, p.o.:


MÁSERA/KU DO DOMU S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU

Nabízíme práci v příjemném pracovním kolektivu a Wellness Centru. Odpovídající platové ohodnocení, osobní příplatek, čtvrtletní odměny, stravenky, 5 týdnů dovolené, nástup podle dohody.

Životopisy na: tel: 257318995, 775788001 e-mail: csop5@volny.cz


REFIT © 2021 www.refit.cz | články | obchod | škola | kurzy